Liga Stand Up Kęty w Domu Kultury!

_fb_liga_stand_upPo raz pierwszy w Kętach organizuje konkurs dla satyryków amatorów pod hasłem KĘTY. Pomysł realizowany jest w ramach projektu „#kre-akcje_nie_tylko_na_miasto”, współfinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Konkurs skierowany jest do osób powyżej 16 roku życia, które potrafią rozbawić innych, posiadają talent sceniczny czy kabaretowy. Należy przygotować oryginalną, autorską prezentację trwającą 10-20 minut. Forma solowego występu może być dowolna: piosenka, skecz, monolog… Jego celem ma być rozbawienie publiczności oraz Jury, w którym zasiądą: Juliusz Wątroba – satyryk, autor wielu utworów o charakterze komediowym, artysta kabaretu TON, Kuba Abrahamowicz – wieloletni aktor Teatru Polskiego, założyciel Teatru Komedii Kuby Abrahamowicza oraz Tomasz Szczęść – pomysłodawca konkursu LIGA STAND UP KĘTY. Przesłuchania konkursowe odbędą się 23 października o godz. 18.00 w Sali Studyjnej DK.

Wcześniej 29 września o godz. 17.00 zaplanowano również bezpłatne warsztaty z twórcą kabaretu TON i Bielskiej Sceny Kabaretowej – Piotrem Skuchą, który podpowie uczestnikom, jak sprowokować publiczność do śmiechu. W warsztatach mogą uczestniczyć również osoby nie biorące udziału w konkursie, które ukończyły 16 lat. Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc jest tu ograniczona.

Szczegółowe informacje i niezbędne materiały można uzyskać na stronie internetowej DK: www.dom.kultury.kety.pl oraz bezpośrednio w Domu Kultury.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2015.

_fb_liga_stand_up

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Inne, Kulturalne, Społeczne, Urzędowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*