Koncert rockowy w pubie Margo w Łękach (ZDJĘCIA)

_DSC_3697Dnia 15 marca 2014 r. w pubie () odbył się niesamowity koncert, który pokazał, że są w gminie Kęty miejsca gdzie można usłyszeć dobrą muzykę graną na żywo. Cztery zespoły dały pokaz rockowego brzmienia, porywającego słuchaczy na skraj muzycznego obłędu. Po wejściu pierwszej kapeli tłum ogarnęło, niekontrolowane podniecenie by w kilka sekund przeobrazić się w dzikie szaleństwo. Tłum został porwany i falował w rytm dźwięków jak wielki błękitny ocean. Bar do ostatniego koncertu był pełen ludzi, połączonych muzycznym łańcuchem wykutym specjalnie dla nich tego wieczoru w nocnej kuźni Margo. Muzycy wydobywali ze swoich dźwiękowych młotów wszystko, co tylko się dało. Nareszcie doszło do wydarzenia, na które wszyscy czekaliśmy.

Pierwszy można śmiało zaliczyć do udanych! Pub Margo okazał się miejscem w którym dla przybyłych gości liczyła się tylko muzyka.Na scenie wystąpiły zespoły: (Łęki) (Brzeszcze), (Czaniec) i (Osiek/Polanka Wielka)


fot. Adrian Szymalski

Autorzy tekstu:
i Harry

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Kulturalne, Społeczne, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*