Kęczanin – Pekpol w hali OSiR i Orange Sport

Rezerwy KęczaninaSerdecznie zapraszamy na kolejne I-ligowe zmagania z udziałem siatkarzy Kęczanina. Tym razem podopieczni Marka Błasiaka i Macieja Gruszki będą gościć w Kętach zespół Energii Pekpol Ostrołęka. Spotkanie będzie transmitowane także przez stację Orange , która od kilku tygodni na żywo relacjonuje rozgrywki zaplecza Plus Ligi. Początek relacji o godz. 20.35.

To już drugie spotkanie z udziałem siatkarzy Kęczanina transmitowane przez ogólnopolską telewizję Orange Sport. Po raz pierwszy jednak stacja nada relację z hali OSiR w Kętach.

W pierwszym meczu, we Wrześni, nasi siatkarze musieli uznać wyższość miejscowego Krispolu. O tamtym spotkaniu z pewnością wszyscy już chcą zapomnieć. przegrał go 0:3 mimo, że zbytnio nie ustępował gospodarzom. Kęczanie popełnili jednak sporo własnych błędów co uniemożliwiło wygranie końcówek setów.

Sobotni przeciwnik kęczan zajmuje miejsce bezpośrednio przez naszą drużyną (8) mając zaledwie dwa punkty przewagi. Nie trzeba zatem nikomu mówić jak ważny może się okazać ten w ostatecznym rozrachunku i w walce o grę w fazie play-off. W pierwszym meczu pomiędzy obiema ekipami górą byli siatkarze znad Soły. Kęczanie wygrali w Ostrołęce 3:2 mimo, że po dwóch setach wynik na tablicy nie nastrajał optymizmem (0:2).

Zachęcamy zatem serdecznie do przyjścia w sobotę 25 stycznia o godz. 20.40 do hali OSiR w Kętach. Pokażmy, że również w Naszym mieście kibice potrafią nie tylko dopingować, ale i bawić się na siatkarskich meczach swojej drużyny.

ostroleka2014

Źródło:
UG Kęty – ark

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Sportowe i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*