Informacja o wyniku naboru na stanowisko Zastępcy Kierownika USC w Kętach

HERB BIP KętyW dniu dzisiejszym na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Kęty opublikowano wynik naboru na wolne stanowisko urzędnicze Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Kętach. O tym naborze pisaliśmy m.in. w artykułach: Burmistrz Gminy Kęty szuka pracowników do UG Kęty oraz Spore zainteresowanie pracą w Urzędzie Gminy Kęty. Uzasadnienie wyboru znajdziecie Państwo poniżej.

Oferty na ogłoszony Zastępcy Kierownika USC przysłało piętnastu kandydatów.

W wyniku przeglądu i oceny ofert pod kątem spełniania wymogów formalnych stwierdzono, że dziewięciu kandydatów nie spełniało wymogów niezbędnych (formalnych) określonych w ogłoszeniu o naborze w zakresie dotyczącym wykształcenia lub stażu pracy.

Jak wynika z zakończonej właśnie procedury naboru na ww. stanowisko urzędnicze zatrudniona zostanie:

Pani Jachimczak-Zinkowska Anna zamieszkała w Kętach.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani w najwyższym stopniu spełniła wszystkie wymogi określone w ogłoszeniu o naborze. Ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim o kierunku prawo. Posiada 12- letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach urzędniczych w komórkach organizacyjnych ds. obsługi prawnej. W postępowaniu rekrutacyjnym osiągnęła najlepsze łączne wyniki ze wszystkich poddawanych ocenie kryteriów (wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przygotowanie merytoryczne, predyspozycje i umiejętności).

Źródło:
UG Kęty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*