Gmina Kęty otrzyma dofinansowanie z budżetu państwa na budowę drogi gminnej w Kętach

HERB BIP KętyInformujemy, iż w dniu dzisiejszym tj. 14 stycznia 2013 roku, Jerzy Miller zaakceptował ostateczną listę rankingową wniosków samorządów do tegorocznej edycji Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. znalazła się na tej liście z kwotą dotacji z budżetu państwa wynoszącą ponad 1,3 mln zł.

dotyczy zadania pn. „Budowa drogi gminnej łączącej ul. Sobieskiego z ul. Zieloną i z ul. Świętokrzyską w Kętach o długości 346,1 mb”.

Gmina Kęty z liczbą 24,5 pkt. znalazła się na miejscu piątym z liczby 49 wniosków złożonych przez jednostki samorządu terytorialnego, które znalazły się na liście rankingowej.

Lista rankingowa wraz z listą wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania na 2013 r. – na łączną kwotę 35 mln 730 tys. zł zostały przekazane Ministrowi Administracji i Cyfryzacji do zatwierdzenia. Minister ma na to czas do 31 stycznia 2013 r.

Lista zakwalifikowanych ostatecznie wniosków znajduje się – tutaj –

Źródło:
Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie – Przebudowa dróg lokalnych

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Inwestycje, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Gmina Kęty otrzyma dofinansowanie z budżetu państwa na budowę drogi gminnej w Kętach

  1. tutejszy pisze:

    Długość tej drogi to 346 mb a nie ponad3,5 km, to taka by się tam nawet nie zmieściła a i za tę kwotę nie dało by się jej zbudować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*