Czterdzieści młodych osób doskonaliło się na warsztatach skateboardingowych

img_9713W niedzielę 27 stycznia 2013 roku czterdziestu młodych ludzi szkoliło swoje umiejętności w jeździe na deskorolce i rolkach. Pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów młodzież rozpoczynająca dopiero swoją przygodę ze skateboardingiem, miała okazję szlifować technikę i uczyć się nowych trików.

W ramach zorganizowanych przez Gminę warsztatów figur skateboardingu w kęckiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji powstał specjalny tor przeszkód. Prowadzący zajęcia instruktorzy z firmy przywieźli ze sobą również mini-grinboxy, skocznię i barierkę. Uczestnicy warsztatów po kilku godzinach „szkolenia” doskonale opanowali sztukę bezpiecznego korzystania z tych urządzeń.

W warsztatach wzięło udział 20 dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kęty oraz 20 gości ze słowackiego Rajca. Młodzi miłośnicy jazdy na rolkach i deskorolce już nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli spróbować swoich sił na kęckim skateparku.

.

Źródło:
UG Kęty

skate

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawostki, Społeczne, Sportowe, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas na wpisanie wyniku operacji minął. Proszę przeładować CAPTCHA za pomocą ikonki (strzałki).

*