Aspirant Robert Klima na II miejscu w Ogólnopolskich Zawodach „Dzielnicowy Roku 2013”

KPP Oświecim - dzielnicowy Klima II Miejsce w kraju 28.11 (16)1W dniach 26–27 listopada 2013 w Szkole Policji w Katowicach odbyła się VI Edycja Ogólnopolski Zawodów „Dzielnicowy Roku 2013”. W zmaganiach wzięło udział 34 dzielnicowych z całego kraju, a wśród nich aspirant Robert Klima z oświęcimskiej komendy Policji oraz sierżant sztabowy Maciej Kuźma z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu – reprezentowali oni Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie.

Podczas dwudniowych zmagań dzielnicowi rywalizowali w trzech konkurencjach: Symulacja Przyjęcie Interesanta, Test wiedzy i Analiza Dokumentu, w których reprezentanci naszego województwa wykazali się bardzo dobrą wiedzą i obydwaj zajęli świetne miejsca na podium.

Aspirant Robert Klima zajął II miejsce i ustąpił jedynie policjantowi reprezentującemu Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. Natomiast policjant z Nowego Sącza zajął miejsce III.

Źródło - SP Katowice - Laureaci Zawodów Ogólnopolskich Dzielnicowy Roku 2013 Dzielnicowy Robert Klima II Miejsce

Zwycięzcy, podczas uroczystej gali, z rąk Dyrektora Biura Prewencji i Ruchu Drogowego KGP oraz Komendanta Szkoły odebrali nagrody ufundowane przez Ministra Spraw Wewnętrznych, Komendanta Głównego Policji, Komendanta Szkoły Policji w Katowicach, Zarząd Główny NSZZP, oraz samorządy śląskich miast.

Po powrocie do Komendy Policji w Oświęcimiu Laureatowi znakomitego wyniku  pogratulowali Komendanci oraz koledzy i koleżanki ze służby.

Celem wznowionych po kilku latach zawodów, które objął honorowym patronatem Minister Spraw Wewnętrznych,  jest poszerzenie wiedzy i doskonalenie zawodowych dzielnicowego oraz pokazanie rangi służby dzielnicowego.

Źródło:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Inne, Społeczne, Urzędowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.